Алгоритм дії служб з евакуації автомобілів

Напевно ви помітили, що кількість машин на дорогах нашої країни зростає з кожним днем. Це, дійсно, добре, але будь-який автомобіль навіть напрестижнішої марки може раптово зламатися в найневідповіднішому і несподіваному місці (вулиця, магістраль або лісосмуга). Для допомоги в евакуації автомобіля з поломкою, що сталася в місті, оптимальним рішенням є виклик евакуатора, який допоможе швидко доставити автомобіль на станцію по ремонту.

У чому особливості зручності евакуатора

Жоден власник автомобіля незалежно від марки не застрахований від виходу свого залізного коня з ладу, і необхідність виклику послуг евакуатора. При виклику даної допомоги замислюватися про неякісне надання послуги не варто так як евакуація проводиться фахівцями високого рівня, що мають багаторічний досвід. Дані фахівці допоможуть швидко і грамотно вирішити проблему з евакуацією незалежно від складності поломки або місця зупинки автомобіля.

Львівські компанії по евакуації транспорту приймають заявку на послугу не залежно від погодних умов або часу. Всі контактні номери телефонів вказані в мережі Інтернет і є актуальними. Кожному водієві потрібно заздалегідь виписати і мати при собі кілька телефонів різних компаній по евакуації, щоб підстрахуватися від непередбачених ситуацій на дорозі, особливо при далеких поїздках.

Алгоритм дії служб з евакуації автомобілів

Алгоритм роботи таких служб як евакуатори транспортних засобів майже в основному однаковий незалежно від міста або області.

  • при дзвінку клієнта диспетчер оформляє замовлення;
  • до місця поломки автомобіля слідує евакуатор і фахівець з евакуації;
  • по їх прибуттю проводиться завантаження автомобіля і доставка до місця що вказав власник авто або до найближчої СТО;
  • розрахунок за проведені роботи.

Варто відзначити, що ціна цієї послуги досить доступна і в разі крайньої необхідності її собі може дозволити практично будь-який автовласник. Ціна може відрізнятися в залежності від характеру поломки і її визначає фахівець на місці.

Позитивні сторони замовлення послуги

Позитивною стороною даної послуги також є те що служба евакуації надає допомогу не тільки автомобілям, що потрапили в аварію або поламати. Евакуатор допоможе дістати машину з яру в разі з’їзду, перевести автомобіль при непередбаченому блокуванні коліс. У більшості небезпечних і проблемних ситуаціях з вашим автомобілем варто викликати евакуатор.

Call Now ButtonВИКЛИК