Евакуатор Дрогобич – цілодобова допомога на дорозі

З автомобілем в дорозі можуть статися різні неприємності. Бувають ситуації, коли машина просто глохне і не заводиться. У водія немає можливості навіть довезти її до найближчого СТО. Сподіватися можна тільки на себе або на допомогу з боку. Відремонтувати авто прямо на місці можуть далеко не всі водії. До того ж поломка може бути серйозною і вимагає тривалого ремонту. Щоб не залишатися на дорозі з поламаним автомобілем, який може ще перешкоджати руху іншого транспорту, слід викликати евакуатор.

Евакуатор в Дрогобичі це спеціальний транспорт, який розрахований на навантаження і транспортування легкового, вантажного автомобілів або іншого виду машини. Для вантажно-розвантажувальних робіт евакуатор оснащується лебідкою або краном-маніпулятором.

Сьогодні багато СТО та інші автослужби надають послуги з евакуації машини. Це необхідно в тих випадках, коли автомобіль ламається або закінчується паливо. Також послугами евакуатора користуються після ДТП, якщо машина сильно пошкоджена.

Виклик евакуатора – 096-27-444-00

Телефон служби за викликом евакуатора в Дрогобичі повинен бути у кожного водія. Багато таких фірм приймають дзвінки з певного регіону і направляють техніку, яка в даний момент найближче до місця виклику.

З огляду на те, що машина може зупинитися в будь-який час, служби по евакуації працюють цілодобово. Це в першу чергу зручно для клієнтів. Годі відкладати ремонт або заправку автомобіля. Викликаний евакуатор доставить машину до найближчої АЗС або СТО, де автомобіль отримає відповідну технічну допомогу.

Вартість послуг евакуатора

Багато водіїв навіть у критичній ситуації стурбовані питанням вартості послуг евакуації. Не варто переживати з цього приводу. Можна зробити дзвінок в будь-яку із служб і поцікавитися їх розцінками. Зазвичай оператор уже по телефону може сказати приблизну вартість послуг. Їх кінцева ціна буде залежати від багатьох факторів. Серед них віддаленість несправного авто, характер поломки, стан під’їзних шляхів для евакуатора, кількість необхідної техніки. Також важливо знати, до якого класу належить автомобіль. Це може бути легкове або вантажне авто, пасажирський автобус, спецтехніка тощо Для різних машин може бути використана техніка різної вантажопідйомності.

Всі дані щодо поточного стану автомобіля і його місцезнаходження необхідно повідомити по телефону при виклику. Тільки так можна дізнатися приблизну вартість всіх робіт. Маючи під рукою телефони кількох служб, можна вибрати більш відповідну за ціною послуг.

Call Now ButtonВИКЛИК