Евакуатор Городок – дуже важлива послуга

Власники транспортних засобів часом впевнені в тому, що звернення до послуг евакуації авто в Городку абсолютно недоцільно – вони вважають, що можна самостійно відтягнути машину або звернутися за допомогою до інших водіїв. Однак подібні варіанти вирішення проблеми часом закінчуються сумно – на шосе з’являється корок або навіть має місце бути ДТП з великим числом автомобілістів, що лише збільшує число постраждалих. Звідси виникає розумна думка – викликати евакуатор надзвичайно важлива, і обійтися без неї в деяких випадках не представляється можливим.

Буває так, що транспортний засіб, який не здатний пересуватися самостійно, може бути евакуйоване без залучення евакуатора. Наприклад, було пробито колесо або машина отримала невеликі пошкодження. У подібних ситуаціях транспортний засіб можна транспортувати за допомогою гнучкого зчеплення. Однак в подібній ситуації все одно потрібно залучати водія з великим досвідом, а також іншу машину. І при подібній евакуації необхідно бути надзвичайно уважним і акуратним – правильно дотримуватися дистанції, коректно маневрувати і т.п. Якщо за справу візьметься непрофесіонал, то наслідки можуть бути сумні.

У той же час існують ситуації, при яких без послуг евакуації авто обійтися все-таки не вдасться. До числа подібних варіантів слід віднести:

  • серйозну деформацію транспортного засобу після ДТП, коли машина не може їхати навіть з допомогою іншого автомобіля;
  • відсутність повноцінного рульового управління;
  • несправність системи гальм;
  • блокування коліс;
  • відсутність важливих конструктивних елементів (наприклад, хулігани зняли колеса);
  • великі габарити машини (її не можна штовхати самостійно, а машини, яка може допомогти в буксируванні, відшукати не вдалося).

Зрозуміло, це лише найбільш поширені причини, при яких доцільні послуги евакуатора в Городку буде необхідний.

Call Now ButtonВИКЛИК