Евакуатор Стрий – вигідно і швидко

Автомобіль належить до зручного засобу пересування, на якому люди їздять на роботу або відпочинок, в магазин чи на заняття в спортивний комплекс. Однак машина є технічно складною конструкцією, тому може в будь-який момент зламатися. Щоб доставити автомобіль до автомайстерні, необхідно викликати евакуатор. Сучасні евакуатори у Львівській області наділені відмінними характеристиками по вантажопідйомності, безпеки транспортування.

Для різних видів ТЗ або марок автомобілів слід правильно підбирати евакуаторну техніку. Роблячи заявку, доводиться повідомляти необхідні параметри застряглого автомобіля. Важливими критеріями при цьому є габарити авто, висота посадки і інші аспекти.

Евакуаторна техніка розрізняється функціональними можливостями, видами навантажувальних платформ. На місце виклику прибуває евакуатор з:

  • необхідною вантажопідйомністю. При цьому шасі техніки повинноа витримати навантаження вантажу автомобіля. Для евакуації машин вагою до 1,5 тонн використовується транспортний засіб на базі «Газелі». Для перевезення вантажної техніки потрібний великотоннажний евакуатор;
  • за потрібним способом навантаження. Поширене завантаження авто на борт за допомогою лебідки. Є й інші способи. Наприклад, автомобіль піднімається на платформу за допомогою КМУ. Часткове навантаження відноситься до ще одного актуального варіанту;
  • надійною фіксацією. Завдяки закріпленню машини на платформі евакуатора транспортування проводиться акуратно і дбайливо;
  • системою автоспрацювання в разі перевищення допустимого навантаження.

Послуги евакуатора в Стрию є зручним і вигідним сервісом, що забезпечує надійність і безпеку перевезення. Машина акуратно занурюється на платформу і транспортується на будь-яку відстань.

Оперативне прибуття евакуаторної техніки за викликом позбавляє автовласника від різних складнощів. Можливість скористатися послугами евакуатора надає водієві впевненості на дорозі. Адже в дорозі часто виникають непередбачувані ситуації. Машина може застрягти в болоті, снігу, зламатися на трасі. У неї може відлетіти колесо, вийти з ладу гальмівна система або просто сісти акумулятор. У будь-якій ситуації викликаний евакуатор швидко прибуде на місце події. Вартість його послуг цілком розумна, тому евакуаторної техніка затребувана у замовників.

Call Now ButtonВИКЛИК