Евакуатор Винники – цілодобово без вихідних

Автотранспорт може поламатися в будь-який час і в самому невідповідному місці в Винниках. У таких випадках обійтися без послуг евакуатора в Винниках просто неможливо, оскільки проблема вимагає прийняття оперативних і рішучих дій. Саме тому, послуга є популярною, викликати евакуатор в Винниках можна цілодобово. Завдяки миттєвому реагуванню на кожну заявку від клієнта, компанія надає евакуатор незалежно від місця поломки протягом 20-30 хвилин. Відмінний сервіс обслуговування досягається за рахунок наявності декількох одиниць евакуаторів, що надає можливість направляти техніку відразу за кількома викликам. Компанія надає послуги евакуації різної транспортної техніки, в тому числі і сільськогосподарської.

Як скористатися послугою

Навіть коли автомобіль зовсім новий, рекомендується завжди тримати при собі телефонний номер евакуаційної фірми – 096-27-444-00. Поломка може статися несподівано, так як від цього не застрахований ніхто. Щоб скористатися послугою, слід зателефонувати. Досвідчений менеджер прийме заявку після того як клієнт відповість на кілька простих запитань, що стосуються конкретної ситуації, після чого машина буде направлена за вказаною адресою.

Види евакуаторів

Щоб правильно організувати перевезення несправної техніки, евакуатор в індивідуальних випадках підбирається окремо:

  • евакуатор зі звичайною платформою – оснащений трапами, що знаходяться ззаду. Автомобіль вантажиться за допомогою різних лебідок. Ця техніка актуальна при незначних поломках і пошкодженнях;
  • зсувна платформа дозволяє транспортувати авто в разі, коли відбувається блокування управління і коліс, також при істотних пошкодженнях, отриманих під час серйозної аварії;
  • евакуатор з підйомним механізмом в більшості випадків використовується для перевезення автомобілів з поламаною коробкою передач. Кран-маніпулятор застосовується для транспортування сільськогосподарських агрегатів і великогабаритного транспорту.

Щоб здійснити евакуаційні послуги швидко і якісно, враховується марка автомобіля, його вага і габарити, місце поломки або ДТП.

Call Now ButtonВИКЛИК