Послуги евакуатора Миколаїв

Евакуація автотранспорту в Миколаєві є відповідальною роботою, яку можна довіряти тільки професійним компаніям. Такі служби мають сучасне технічне оснащення і штат кваліфікованих фахівців, в розпорядження яких замовнику доводиться віддавати свій транспортний засіб. Високий рівень обслуговування дозволяє акуратно занурити автомобіль, мотоцикл або іншу техніку на платформу евакуатора і доставити у повній цілості в автомайстерню або на стоянку.

Послуги евакуатора потрібні в разі аварії або іншої непередбаченої ситуації, що сталася на дорозі. При цьому потрібно зателефонувати в надійну компанію, яка надає послуги евакуатора, і повідомити оператору місце знаходження, вид транспорту, причину евакуації.

Кожна марка автомобіля має свої особливості. Щоб підібрати правильний вид евакуаторної техніки, необхідно знати про ТЗ, яке потрібно перевозити, як можна більше. Такими критеріями є висота посадки, габарити машини і інші аспекти.

Евакуаторна техніка має різні види завантажувальних платформ і функціональні можливості. Замовивши евакуатор, на місце аварії прибуває ТЗ:

  • потрібної вантажопідйомності. Шасі евакуаторів можуть витримати певне навантаження. Евакуація авто до 1,5 тони виробляється технікою на базі «Газелі», а перевезення вантажівки здійснюється на великотонажній техніці;
  • з тим або іншим способом навантаження машини. Найчастіше завантаження авто на борт виконується за допомогою лебідки. Іншим способом підняття на платформу машини є КМУ. Ще один популярний варіант евакуації – часткова навантаження;
  • з надійною фіксацією машини на платформі евакуатора. Цей критерій дозволяє забезпечити дбайливу евакуацію транспортного засобу;
  • з автоматичною системою, яка спрацьовує, якщо перевищена допустима навантаження. Завдяки цьому безпека при перевезенні гарантується.

Вартість послуг евакуації в Миколаєві залежить від обсягу робіт, виду навантажувача. Евакуаторні служби мають багато майданчиків з розташованим на них транспортом. Це дозволяє замовнику, який викликав евакуатор, недовго чекати його прибуття. Необхідний вид тягача прибуде досить швидко. Його відправляють з найближчоїго до місця аварії майданчика.

Сучасні евакуатори з легкістю витягують машину з кювету, ставлять авто на колеса і виконують інші необхідні послуги якісно і оперативно.

Call Now ButtonВИКЛИК