Терміновий евакуатор Червоноград

На дорогах міста Червоноград або в непрохідних місцях часто трапляються непередбачувані ситуації. До таких подій належать аварії, несподівано заклинило колесо, проблема з гальмами, з’їзд в кювет з слизького покриття, інші неприємності.

При неможливості подальшого пересування на автомобілі слід звернутися в евакуаторну службу по місту Червоноград. Контактний телефон нашої компанії повинен бути у кожного водія – 096-27-444-00.

Евакуаторної компанія працює по Червонограду в цілодобовому режимі. В автопарках нашої служби містяться різнопланові тягачі, укомплектовані лебідкою або маніпуляторной установкою. На допомогу замовнику, що знаходиться на жвавій трасі або в лісовій глушині, прибуде оптимальний вид спецтехніки.

Для виклику евакуатора по Червонограду потрібно подати заявку, повідомивши необхідні відомості:

  • марку і модель машини;
  • місце, де трапилася зупинки. Якщо є система навігації, то слід вказати координати;
  • інформацію про характер пошкоджень;
  • місце доставки пошкодженого транспортного засобу.

Час очікування для водія може скласти близько півгодини. Відповідно до заявки підбирається підходяща комплектація спецтехніки та відправляється з найближчої парковки до місця аварії.

Евакуатор з краном-маніпулятором зуміє впоратися з навантаженням обездвиженного автомобіля. У тій ситуації, коли колеса крутяться, рульова система не має пошкоджень, використовується лебідка. Останній варіант послуг дешевше першого.

Якщо водій діє неграмотно, приховуючи важливу інформацію від диспетчера, який приймає замовлення, то послуги евакуації обійдуться недорого. Заявка повинна бути складена чітко, щоб за викликом прибула машина, оснащена необхідним обладнанням. При приховуванні якихось деталей може бути відправлений не той евакуатор, який потрібно в даній ситуації. Щоб покрити витрати в цьому випадку, з замовника стягується штраф.

Зручніше користуватися послугами евакуації в солідній компанії. При цьому водій позбавляється від багатьох проблем. Прибулий на виручку конструктивно оптимальний вид спецтехніки швидко занурить аварійне ТЗ на платформу і відвезе в зазначений пункт призначення.

Дізнатися про розцінки на послуги можна на нашому сайті.

Call Now ButtonВИКЛИК