Терміновий евакуатор в Жовкві

Автомобіль – це зручний засіб пересування, що дозволяє долати великі відстані за короткий час. Тому практично кожне підприємство використовує у своїй діяльності транспортний засіб.

Власниками сучасних машин, які служать безпечними ТЗ, є також звичайні громадяни. З кожним роком автомобілів на дорогах стає все більше і більше. Тому число аварій і непередбачених ситуацій також збільшується.

Поломки відбуваються через зношеність деяких вузлів автомобіля, а дорожні пригоди стають результатом неакуратного водіння, порушення ПДР. Щоб несподівана зупинка не стала великою проблемою, слід у своїй телефонній книзі тримати корисні контактні номери. Одним з таких контактів є телефон евакуаторної служби – 096-27-444-00

Виклик евакуатора в Жовкві дозволить швидко вирішити проблему. Компанія, що надає послуги евакуації, має в своєму розпорядженні автопарк сучасної спецтехніки, оснащеної необхідним підйомним устаткуванням.

Подібний автосервіс зручний і вигідний для водія. Передавши диспетчеру повну інформацію про характер ушкодження автомобіля, на місце аварії подається евакуатор, обладнаний необхідними механізмами, які занурюють ТЗ на платформу машини і доставляють на зазначену стоянку або в автосервіс.

На евакуаторній техніці бувають різні типи завантажувальних платформ, захоплюючих пристосувань. Евакуатори розрізняються функціональними можливостями:

  • вантажопідйомністю. Шасі має витримувати навантаження евакуйованої машини. Для ТЗ масою до півтора тонн надається спецтехніка на базі «Газелі». Великотоннажні евакуатори служать для вантажівок, важкої техніки;
  • способами навантаження. Застосування лебідки є найпоширенішою технологією завантаження. У складних ситуаціях використовується маніпуляторна установка. Часткова навантаження застосовується для перевезення напівпричепів, автобусів;
  • різним видом платформ. Вони бувають прямі, ламані, що розсуваються.

Сервіс евакуації в Жовкві працює цілодобово. Тому викликати допомогу можна в будь-який час. Транспортування пошкодженого автомобіля, мотоцикла, вантажівки є безпечним способом доставки техніки в пункт призначення. Розцінки на послуги евакуації можна подивитися на сайті компанії. Вони залежать від марки автомобіля, характеру пошкодження.

Call Now ButtonВИКЛИК