Евакуатор у Львові: переваги, призначення, види спецтехніки

Поломки гальмівної і ходової систем, трансмісії, істотні пошкодження кузова, колісної бази і інших частин авто роблять пересування на ньому неможливим. У подібних ситуаціях єдиний порятунок – виклик евакуатора. Наша компанія пропонує подачу спецтехніки та вигідні умови співпраці.

Причини і переваги виклику евакуатора

Причин для виклику спеціальної техніки для примусового перевезення автомобілів, мотоциклів, квадроциклів існує безліч. Найбільш поширені серед них:

  • поломки при яких їзда неможлива або небезпечна;
  • блокування замків, коліс, двигуна;
  • ушкодження різних систем і частин;
  • погане самопочуття водія;
  • доставка нових ТЗ або перевезення не експлуатованих.

Сьогодні замовити евакуатор можливо через мобільний, на сайті компанії. Послуга має кілька вагомих переваг перед іншими способами допомоги на дорозі. Це оперативність, універсальність, високий рівень безпеки для власника і машини.

Який евакуатор варто вибрати

Вибір типу евакуатора залежить безпосередньо від причин виклику. В першу чергу необхідно звертати увагу на вантажопідйомність техніки. Є компактні моделі, що витримують до 3,5 тонн. Вони підходять для малолітражок, мотоциклів. На евакуатори з вантажопідйомністю до 5,5 тонн перевозять не тільки легкові авто, але і деякі види позашляховиків. Якщо потрібно доставити мінівен, автобус, потужний джип, доведеться шукати техніку, здатну приймати на платформу не менше 7 тонн.

Оснащення евакуатора грає важливу роль. Від нього будуть залежати опції і спосіб навантаження. Маніпулятор визнаний універсальним. За допомогою крана можна завантажувати з відстані (дальність визначається довгою стріли). Він незамінний, якщо автомобіль зійшов з дороги, опинився в кюветі або водоймі. Ще один привід викликати евакуатор з гідроманіпулятором – сильні пошкодження машини, пересування якої іншими способами є небезпечним. Часто вибирають цей вид спецтехніки власники дорогих спорткарів, елітних авто.

Якщо автомобіль не заблокований, його можна завантажити на евакуатор із механізмом або ламаного платформою, оснащений лебідкою ручного, гідравлічного або механічного типу. Техніка не підходить при пошкодженнях колісної бази.

Call Now ButtonВИКЛИК