Евакуатори: головні види і відмінні риси

Якщо авто потрапило в ДТП, то без евакуаторів зазвичай не обійтися. Це є спеціальною технікою, яка призначена для транспортування машин, які через несправність і поломки не здатні самі переміщатися. При потребі замовити евакуатор у Львові ви можете, якщо звернетесь до нас. Але не всі знають, які типи подібної техніки бувають і чим вони відрізняються один від іншого.

Головні види

Найпоширеніші – це евакуатори з лебідками. У них різний механізм роботи – механічний, ручний або електричний. Тільки завдяки лебідці поломане авто може пересуватися на платформу евакуаторів. Воно переміщається за допомогою аппарелей: таким чином іменуються рейки. Евакуатори з лебідками відрізняються обмеженням по вазі що транспортується авто – ця характеристика не повинна бути більша 7 тонн. До того ж у машини не повинні блокуватися покришки, також його не варто вибирати для автомобілів, які мають автоматичну коробку передач.

Дуже затребувані евакуатори, які оснащені гідроманіпулятором. Сьогодні вони дуже популярні. Вони відрізняються зручним застосуванням. Евакуатори цього виду незамінні для перевезення автомобілів майже в будь-якому вигляді, в тому числі після ДТП.

Часто необхідні евакуатори, які обладнані зсувною платформою. Подібна конструкція набагато може полегшити і прискорити завантаження транспортного засобу. Такий евакуатор можна застосовувати, щоб переміщати авто майже в будь-якій тоннажності. До того ж подібна техніка дає можливість здійснювати транспортування спортивного авто, яке має знижену посадку.

Будь-який з видів увакуатору використовується для того, щоб вирішити конкретні завдання в деяких умовах. Якщо вам стане в нагоді евакуатор у Львівській області, можете звернутися до нас. Ми можемо допомогти перевезти авто в гараж або автосервіс.

Call Now ButtonВИКЛИК