Евакуація авто без коліс у Львові

Наша компанія вже понад 20 років надає послуги з евакуації автомобілів. Ми працюємо з авто всіх типів: від легкових до спецтехніки. Наші спеціалісти використовують професійну техніку для завантаження та відвантаження автомобілів з платформи. При цьому ціна на наші послуги дещо нижча, ніж в інших компаній.

Як правильно та безпечно евакуювати авто без коліс

Евакуація авто без колеса Львів
Евакуація авто без коліс вимагає від виконавців додаткових знань та навичок, оскільки це дуже кропітка та важлива робота, вона потребує особливого підходу до її виконання. Окрім спецобладнання, потрібно дотримуватись деяких принципів:

  • безпека. Такі машини вантажаться на платформу автоевакуатора, бо просто буксирувати їх просто неможливо. В якості спецтехніки використовуються спеціальні крани з траверсами;
  • оперативність. Авто з відсутніми колесами створює завади руху через неможливість відвести його вбік. А наші спеціалісти надають евакуатор протягом години, що дозволяє максимально швидко вирішити проблемну ситуацію;
  • доступність. Ми надаємо послуги 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Це дозволяє провести роботи з евакуації одразу ж після настання непередбачуваної ситуації.

Евакуація авто без коліс здійснюється за умови використання спецтехніки. Зазвичай такі машини чіпляють до крана за колеса та поміщають на платформу. Причому можливе тільки повне завантаження авто.

Наші виконавці надають автоевакуатор для легкових автомобілів, позашляховиків, мікроавтобуси, мотоцикли та вантажівки.

Чому вибирають нашу компанію

Якщо на меті стоїть замовлення евакуатора дешево, то варто пам’ятати, що такі послуги можуть надати тільки великі компанії. Вони мають великий вибір спецтехніки, що дозволяє швидко отримати підходящий автоевакуатор. В деяких випадках наші спеціалісти можуть надати мінімальну технічну допомогу. Також важливо налагодити співпрацю з компанією, що надає послуги цілодобово.

Як замовити евакуатор оперативно

Замовити послуги з евакуації авто без коліс можна за декілька хвилин. Для цього достатньо заповнити заявку на нашому сайті або ж зателефонувавши за номером, вказаним на головній сторінці.

Евакуація авто проводиться після того, як диспетчер підтвердить замовлення та підбере найближчий до клієнта автоевакуатор. Також варто відзначити, що наш диспетчерський центр працює цілодобово. Ми можемо надавати послуги як у присутності власника автомобіля, так і без його безпосереднього супроводу.

Call Now ButtonВИКЛИК