Евакуація авто з низьким кліренсом

Дуже часто затори на дорогах утворюються не тільки через час-пік на вулицях міста, а також і через те, що у якогось автомобіля ламається деталь, і він не може продовжити рух далі. Якби евакуатори приїжджали вчасно, швидко і оперативно, то таких проблем не виникало б, або хоча б їхня кількість зменшувалась.

Процес евакуації машини з низьким кліренсом та його особливості

В стандартному вигляді, евакуація представляє собою таку послідовність дій.

  1. Ви телефонуєте до служби.
  2. Повідомляєте про проблему, та описуєте її.
  3. Враховуючи особливості вашої ситуації, диспетчер посилає на допомогу спец авто.
  4. На місці майстри відправляють пошкоджену машину до ремонтного сервісу.

Саме так виглядає ідеальний сценарій процесу евакуації. Проте є певні моменти, які можуть його ускладнити.
Евакуація авто з низькими кліренсом Львів
Якщо ваше авто з низькою посадкою, то про це обов’язково треба повідомити диспетчера по телефону. Саме від цієї інформації залежить вид транспорту, який відправлять до вас. Адже неправильна загрузка може пошкодити ваш автомобіль та зробити ситуацію ще гіршою. На ціну така особливість особливо не впливає. Тому ви можете не перейматись про те, що якісь деталі збільшать плату за послуги.

Тим не менш, для загрузки автомобіля з низьким кліренсом необхідні:

  • бережні дії, які передбачають плавні ривки тросу;
  • установка тросу під певним кутом, який буде оптимальний і не буде пошкоджувати деталі машини;
  • використання допоміжних тросів, які запобігають подряпинам і ушкодженням.

Часто водії жаліються на працівників сервісів евакуації, а саме на те, що вони неправильно загрузили авто та пошкодили його. Проте вони не згадують про те, що саме вони не вказали на особливість машини, яка б дозволила обрати правильний транспорт.

Вибір необхідного транспорту грає велику роль при процесі. Це зумовлено тим, що для кожного авто підходить різна техніка, зважаючи на його особливості. Це дозволяє безперешкодно загрузити пошкоджену машину.

Для загрузки машини з низькою посадкою необхідно техніку, яка має гідравлічну лебедку, що дозволяє виконувати плавні рухи. Треба, щоб техніка мала міцні кріплення і троси, для забезпечення гарантованої безпеки.

Висновок

При замовленні послуг евакуації водіям необхідно точно вказувати особливі характеристики автомобіля. Адже, до прикладу, при загрузці машини з низьким кліренсом, потрібна одна спеціальна техніка, а при такому ж процесі машини з пошкодженим колесом – абсолютно інша.

Call Now ButtonВИКЛИК