Евакуація авто з пошкодженим колесом

Ніхто з нас не застрахований від неочікуваних випадків, коли авто потрапляє у ДТП, або коли стаються поломки машини від час руху. Добре, коли  друзі, які можуть допомогти відтягнути машину до найближчої СТО. На жаль, бувають випадки, коли авто у такому стані, що жоден знайомий його відвести не зможе, або коли таких друзів просто немає. Тоді і стають в нагоді послуги евакуатора.

Для чого нам послуги евакуаторів

Евакуація з пошкодженим колесом Львів
Уявімо ситуацію, що у вашого авто пошкодилось колесо, тоді єдиним виходом стає евакуація його до ремонтного центру. Як це відбувається? Ви замовляєте такі послуги за певну оплату. Перед виїздом до вас, необхідно описати спеціалісту по ту сторону слухавки свою проблему. Це необхідно для того, щоб визначити який транспорт вислати до вас. Тоді приїжджає чоловік або жінка, які керують цим специфічним автомобілем, та забирають вашу пошкоджену машину до місця призначення, яке відповідно ви і скажете.

Саме в таких непередбачених випадках евакуація і необхідна. Головною особливістю повинна бути швидкість. Адже приїхати оперативно і якомога швидше -одне з наших головних завдань. Опісля цих обов’язків перед нами є також завдання:

  • доставити без пошкоджень ваше авто до місця призначення;
  • професійно прикріпити пошкоджений автомобіль до нашого спец авто.

Таким чином, завдяки цим специфічним завданням та якостям необхідно думати, перед тим як дзвонити до тієї чи іншої евакуаційної служби. Тому що не кожна здатна виконувати належно свої обов’язки.

Специфіка евакуаційної роботи з пошкодженим колесом

Здавалось би, різниці між звичайним процесом переміщення спец транспортом автомобіля та евакуації машини з пошкодженим колесом немає. Проте є одна особливість, яка розрізняє ці два процеси. Для того, аби евакуювати машину з пошкодженим колесом необхідно використовувати певний вид спеціального транспорту. В залежності від ситуації може використовуватись евакуатор з лебідкою. Він застосовується тоді, коли пошкоджено колесо у легкового автомобіля.

Висновок

Таким чином, можна зробити висновок про те, що послуги евакуації не є такими, що будуть необхідні вам кожного дня та без яких не уявляється життя . Але будь-який водій повинен мати контакти такої служби у разі виникнення непередбачуваних ситуацій (поломок машини) або ДТП. І ми сподіваємось, що такою службою-рятівницею для вас станемо саме ми!

Call Now ButtonВИКЛИК