Евакуація автобусів типу Богдан

Велика кількість населення країни не володіє приватним автомобілем, тому єдиним засобом пересування для них є громадський транспорт: автобуси, маршрутні таксі, трамваї, тролейбуси тощо. Вони полегшують життя людей й дозволяють в короткий термін долати великі відстані.

Водії автобусів досить часто стають заручниками ситуацій, які трапляються на автошляхах. В деяких випадках, шофери автобусів з багаторічним досвідом роботи самостійно здатні вирішити проблему, але інколи, єдиним виходом із ситуації є виклик евакуатора.
Евакуація автобусів типу Богдан Львів
Наша компанія вже довгий час надає послуги з евакуації автобусів типу Богдан. Велика кількість позитивних відгуків від клієнтів дає змогу ще раз впевнитися в тому, що наші послуги висококласні.

Евакуації автобусів типу Богдан де в чому відрізняються від евакуації легкового автомобіля. Це, перш за все зумовлено великими габаритами автобусу та його вагою. Тому для евакуації автобусів типу Богдан використовують спеціальну техніку, котра оснащена надійними фіксаторами та має високу важкопідйомність.Такою технікою можуть управляти лише високо професіональні спеціалісти, які працюють в нашій компанії.

Для того, щоб процес евакуації був якнайкращим, адміністратору компанії, під час телефонної розмови й виклику евакуатора необхідно вказати:

  1. Місцезнаходження автобусу.
  2. Марку та габарити транспортного засобу.
  3. Характер поломки автобусу та описати дорожню ситуацію в якому ви потрапили.

Такі дані допоможуть менеджеру зорієнтувати спеціалістів й спорядити їх додатковою необхідною технікою, для того, щоб процес евакуації автобусу типу Богдан пройшов зручно та безпечно.

Прибувши до місця знаходження транспортного засобу спеціалісти оцінюють ситуацію, виходячи з чого обирають відповідний спосіб евакуації автобусу.

Наша компанія пропонує наступні способи евакуації автобусу типу Богдан:

  • буксирування машини за допомогою жорсткого зчеплення;
  • часткове або повне завантаження на платформу евакуатора;
  • транспортування автобусу за допомогою крану-маніпулятора.

Скористатися послугами нашої компанії досить просто. Для цього достатньо зателефонувати нам та замовити послуги з евакуації. Чітко надані дані менеджеру фірми, котрі вказані вище дозволяють вирішити проблему дуже швидко та вірно розрахувати клієнта.

Завжди пам’ятайте, що працівники нашої служби не залишать водія сам на сам в скрутній ситуації на дорогах.

Call Now ButtonВИКЛИК