Евакуація автобусів типу Еталон

Для того, щоб долати великі відстані люди обирають автобуси. Це найрозповсюдженіший тип громадського транспорту. Особливе місце серед всіх займає український автобус типу Еталон. Пересуватися ним дуже зручно, економічно та безпечно. Але трапляються випадки, коли, як пасажири так і водії автобуса потрапляють в неприємну ситуацію на автошляхах. В записній книжці шофера завжди має бути контакт служби евакуатора.
Евакуація автобусів типу Еталон Львів
Наша компанія має велику популярність серед водіїв транспортних засобів. Це зумовлено тим, що головними принципами нашої роботи є:

 1. Швидка реакція. Спеціалісти миттєво реагують на виклик.
 2. Високий рівень професіоналізму колективу – від менеджера до спеціалістів з евакуації.
 3. Надійність та безпека. Ми несемо матеріальну відповідальність за транспортний засіб який евакуйовуємо.
 4. Гнучка цінова політика.

 

Користуватися послугами евакуації автобусів типу Еталон необхідно у випадку коли:

 1. Автобус спричинив або став учасником дорожньо-транспортної пригоди внаслідок якої, подальший рух транспортного засобу автошляхами неможливий.
 2. Вийшли з ладу важливі механізми автобусу.
 3. Сталася поломка гальмівної системи транспортного засобу.
 4. Заблоковані автошляхи в разі негоди або за інших причин.
 5. Необхідно перемістити новий автобус типу Еталон з заводу.

Для злагодженої та оперативної роботи всього колективу, під час замовлення послуг евакуації вкажіть:

 1. Де знаходиться автобус.
 2. Габарити та вагу транспортного засобу.
 3. Характерні риси дорожньої ситуації.
 4. Особливості поломки.

Враховуючи габаритність та важкість автобусу типу Еталон, спеціалісти служби, для надійної евакуації використовують спеціальну техніку та додаткове обладнання. Зазвичай, при незначних поломках чи ушкодженнях транспортного засобу, під час евакуації використовують метод буксирування за допомогою жорсткого зчеплення. Якщо такий метод застосовувати неможливо, спеціалісти звертаються до способу евакуації, котрий полягає в частковому або повному завантаженні транспортного засобу на платформу евакуатора. Крім цього евакуювати автобус типу Еталон можливо за участі спеціального крану-маніпулятора.

Високий рівень послуг з евакуації автобусів типу Еталон, які надає наша компанії підтверджений великою кількістю позитивних відгуків з боку наших, як нових так і постійних клієнтів. Працівники служби евакуації автобусів типу Еталон допоможуть шоферу в будь-яку годину доби.

Call Now ButtonВИКЛИК