Евакуація броньованих машин

Велика частина жителів планети переміщується з місця на місце за допомогою транспортних засобів: автобусів, тролейбусів, машин, велосипедів, самокатів тощо. Але є ситуації, коли користуватися громадським або звичайним приватним транспортом просто неможливо. Це, перш за все, стосується особливостей роботи, яка пов’язана з великими ризиками. Працівники інкасаторських служб або воєнні службовці повинні переміщатися з місця на місце на спеціальних броньованих машинах. Добре захищена машина, на жаль, не застрахована від будь-яких негараздів, котрі часто трапляються на автошляхах:

 1. Дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої броньована машина не в змозі надалі пересуватися автошляхами.
 2. Прокол колеса.
 3. Втрата колеса.
 4. Несправність будь-яких механізмів авто. Така ситуація на дорогах дуже розповсюджена. Якщо, шофер за декілька хвилин не в змозі усунути пошкодження самостійно, для того, щоб не допустити заторів на шляхах варто мати під рукою контакт служби евакуації броньованих машин.
 5. Погане самопочуття водія броньованої машини.

Крім зазначених випадків, шофер під час руху, може зіткнутися з будь-якими проблемами.
Евакуація броньованих машин Львів
В такі складній ситуації водій має оперативно приймати рішення і вирішувати проблему. В нагоді завжди будуть послуги з евакуації броньованих машин, котрі надає наша компанія. Високо професіональні спеціалісти з легкістю доставлять машину до місця призначення, адже вони мають великий досвід роботи в даній сфері.

Під час виклику служби з евакуації броньованих машин необхідно надати таку інформацію:

 1. Місце розташування броньованої машини.
 2. Габарити та вагу авто.
 3. Охарактеризувати стан дорожньої ситуації.

Евакуювати броньовану машину вагою до 6 тонн для нас не буде проблемою. Крім цього професіонали, які приїдуть на виклик можуть надати додаткову допомогу:

 • шиномонтаж;
 • ремонт пошкоджених механізмів транспортного засобу;
 • допомога водію.

Ми на зв’язку з нашими клієнтами двадцять чотири години на добу. Завжди раді допомогти з евакуацією броньованих машин дуже швидко та оперативно. Ми гарантуємо повну безпеку як транспортного броньованого засобу так і водія.

Будьте обачними на дорогах, а у випадку надзвичайної ситуації телефонуйте в службу евакуації. Наша компанія гарантує високий рівень обслуговування та професіоналізм робітників. Наші ціни жодним чином не вдарять по вашій кишені.

Будьте уважними на дорогах та бережіть себе.

Call Now ButtonВИКЛИК