Евакуація машин з несправним кермовим управлінням

На жаль, не кожен водій авто вміє самостійно його відремонтувати та уникнути непередбачуваних обставин, таких як аварія, поломка, відсутність бензину та блокування іншим авто. Одна з частих причин виклику евакуатора – евакуація машин з несправним кермовим управлінням.

В яких випадках потрібно скористатись послугами евакуатора

Евакуація машин з несправним кермовим управлінням Львів
Буває багато різних ситуацій, коли водій втрачає контроль над дорогою та власним авто – втома, жахливі погодні умови та найгірше – раптова поломка важливих систем керування авто. Евакуація машин з несправним кермовим управлінням – найкращий вихід з даної ситуації, якщо ви цінуєте власне життя. Не намагайтесь керувати такою машиною та залиште спроби полагодити авто самостійно. Це може стати причиною серйозної дорожньо-транспортної пригоди.

У таких ситуаціях здійснити евакуацію досить складно, адже немає можливості зрушити з місця авто, заїхати на платформу також неможливо. Тому є широкий арсенал техніки, якою користуються в цих ситуаціях:

  • техніка з гідравлічним краном-маніпулятором. Мінусом такої послуги є її висока вартість;
  • евакуатор, в контрукції якого є особлива платформа підйомно-зсувного типу, наприклад, лебідки, підкатні візки та висувні рейки.

Використовуючи перший спосіб, евакуація буде здійснена більш дбайливо та з будь-якого положення. Якщо водій надає перевагу дешевшому способу евакуації, можна використати і другий метод. Цей метод досить ефективний, особливо, якщо в авто немає інших несправностей. Встановивши авто на візок, по рейкам, використовуючи лебідку його затягують на платформу.

Як скористатись послугою евакуатора

Евакуація машин з несправним кермовим управлінням – досить непередбачувана послуга, тому, щоб не розгубитись в неприємній ситуації, потрібно завжди мати під рукою номер служби евакуації, яка швидко допоможе в будь-яких обставинах. Зателефонувавши менеджеру необхідно зазначити деякі дані:

  • ситуацію на дорозі, за яких умов сталась поломка;
  • точне місце розташування авто;
  • технічний стан машини;
  • марку, модель, габарити, інші дані авто, які вам відомі.

Маючи всю необхідну інформацію спеціалісти зможуть правильно підібрати техніку для того, щоб ви заплатили за дійсну вартість даної послуги. Водії здійснюють евакуацію без проблем, не пошкодивши ваше авто та допоможуть цінною порадою, доставлять авто до найближчого СТО або місця, зазначеного вами. Будьте обережні на дорозі та уникайте небезпечних ситуацій.

Call Now ButtonВИКЛИК