Евакуація розбитих автомобілів

Швидкі темпи розвитку сучасного суспільства призвели до того, що людина повністю залежить від транспортних засобів, як громадських так і приватних. На жаль, навіть водій з багаторічним досвідом роботи не застрахований від негараздів, які трапляються на автошляхах. Це може бути незначна поломка транспортного засобу, миттєва зупинки роботи будь-яких механізмів машини, або найстрашніше – дорожньо-транспортна пригода. В такому випадку людина повністю втрачає контроль над ситуацією бо панікує. На допомогу завжди прийде служба евакуації розбитих автомобілів.

Евакуація розбитих автомобілів Львів
Як правило, автомобіль може розбитися в наслідок аварії або коли водій не впорався з керуванням і злетів в кювет та через інші сторонні причини.

Евакуювати розбиту машину досить складно, тому такий процес складається з етапів:

  1. Своєчасне прибуття працівників служби евакуації на виклик.
  2. Застосування необхідної допоміжної техніки.
  3. Безпечне переміщення машини на платформу евакуатора.

Спеціалісти нашої компанії мають багаторічний досвід роботи з евакуації розбитих машин, під час якої керуються наступними принципами:

  • швидкість. Розбиті машини часто створюють затори на автошляхах, адже зрушити з місця їх без допомоги спеціальної техніки неможливо;
  • надійність та безпека;
  • гнучка цінова політика.

Прибувши на виклик робітники служби евакуації розбитих машин оцінюють ступінь тяжкості пошкоджень автомобіля, можливість транспортування авто та засоби евакуації розбитої машини.

Пошкоджені машини розподіляють на:

  • ті, які легко транспортувати;
  • ті, які важко транспортувати;
  • транспортабельні.

Керуючись такою класифікацією, спеціалісти обирають відповідний метод евакуації машини. Авто які транспортувати легко, як правило буксирують за допомогою м’якого чи жорсткого троса. Важко транспортабельні розбиті машини евакуйовують за допомогою методу часткової або повної фіксації на платформі евакуатора. Такі машини обережно завантажують за допомогою спеціальних ременів або кранів.

Не втрачайте пильності на дорогах. У випадку форс мажорної ситуації телефонуйте в службу евакуації розбитих машин. Наші спеціалісти на зв’язку 24/7 та завжди нададуть кваліфіковану допомогу водіям.

Професіональні робітники здатні справитися з будь-якої складною проблемою.

Ми гарантуємо високий рівень сервісу, безпеку перевезення автомобілів та шоферів й приємні ціни на послуги.

Call Now ButtonВИКЛИК