Евакуація заблокованих машин

Керуючи транспортним засобом, потрібно бути готовим до різних непередбачуваних обставин, в яких може знадобитись допомога майстрів та спеціальних служб. Наприклад, послуги евакуатора можуть знадобитись при дорожньо-транспортній пригоді, поломці авто, частою причиною виклику є евакуація заблокованих машин.

Як звільнити проїзд для автомобіля

Евакуація заблокованих машин Львів
На жаль, часто трапляються водії-нахаби, які не знають правил дорожнього руху та не зважають на інших його учасників. Неправильно припарковане авто може стати причиною перешкоди руху іншим водіям. Вирішити проблему, коли ваша машина заблокована іншим транспортним засобом можна кількома шляхами:

  • зачекати деякий час, якщо він у вас є. Можливо, таке паркування було зумовлене тим, що водій відійшов на кілька хвилин;
  • викликати поліцію, адже було б правильно покарати нахабного водія та навчити поважати інших. Працівники поліції складуть протокол, випишуть йому штраф, та головне – звільнять проїзд для вас. В такому випадку, якщо водій так і не повернувся, поліцейські, відправлять його авто на штрафмайданчик;
  • найкращим способом буде евакуація заблокованих машин, користуючись послугами спеціальних служб.

Використовуючи останній варіант ви уникнете конфліктної ситуації та значно зекономите власний час. Працівники служби евакуації знайдуть найбезпечніший спосіб вивільнення вашого авто. Важливою проблемою, крім того, що ваше авто заблокована, є те, що легко пошкодити сусідні машини. Тому така послуга буде коштувати більше, ніж звичайна евакуація. Необхідно знайти оптимальний варіант під‘їзду та вивільнення машини без її пошкодження. В таких випадках використовують кран гідроманіпулятор. Здійснюється це таким способом – під дно машини протягують ремені-фіксатори, обережно переміщаючи авто на платформу евакуатора.

Як скористатись послугами евакуатора

Неприємні ситуації, в яких нам необхідна допомога евакуатора, ніколи не трапляються передбачувано, тому завжди потрібно мати під рукою номер перевіреної, швидкої служби з приємними цінами. Евакуація заблокованих машин здійснюється легко та за короткий час, необхідно повідомити менеджеру такі дані:

  • модель та марку, а також інші дані заблокованого авто – габарити, вагу;
  • точне розташування автомобіля;
  • умови, в яких перебуває дане авто, чи є до нього під’їзд для того, щоб вибрати правильну техніку для його визволення.

Водії евакуатора – професіонали в своїй справі, без проблем звільнять ваше авто та зможуть допомогти будь-якою порадою, що стосується автомобіля або дорожнього руху.

Call Now ButtonВИКЛИК