Евакуація закритих автомобілів у Львові

Ще 10-15 років тому служб евакуації в містах практично не було. Була невелика кількість спецтехніки для вивезення несправних та розбитих авто. Зараз же кількість евакуаторів різко збільшилась. Особливо це помітно в дворах житлових будинків.

На думку деяких жителів міст, у дворах правила дорожнього руху не діють. Але двори бувають різними. Є організовані двори зі шлагбаумами та позначеними місцями для паркування. А є місця, де частіше з’являються «зелені крокодили». Саме так називають евакуатори в народі.

Коли евакуатор може забрати машину

Евакуація закритих автомобілів Львів
Отже, є певні випадки, коли може бути проведена евакуація закритих автомобілів:

  • автомобіль було припарковано на тротуарі;
  • паркування на газоні;
  • паркування на місці, призначеному для інвалідів;
  • при укладенні асфальту чи очищенні території від снігу;
  • не було знайдено господаря машини.

Найчастіше с проханням евакуювати автомобіль звертаються місцеві жителі. Оскільки такі машини заважають руху пішоходів і ті мають право повідомити про порушення до поліції. Після звернення працівники внутрішніх органів виїжджають на місце вчинення правопорушення у супроводі евакуатора та мають право відправити транспортний засіб на штрафмайданчик. Якщо справа у тому, що автомобіль є перешкодою для проведення ремонтних робіт чи для очищення двору від снігу, то його просто переставляють на інше місце.

Патрульна поліція час від часу проводить профілактичні рейди для виявлення фактів неправильного паркування та напіврозібраних автомобілів. У такому випадку самою лише евакуацією закритих автомобілів ситуація не вирішиться. Господар буде змушений сплатити штраф.

Коли водій мусить викликати евакуатор

При цьому, існують випадки, коли водій зобов’язаний самостійно викликати службу евакуації до свого двору, щоб той завантажив та повіз авто. У Правилах дорожнього руху чітко зазначається, що забороняється рух транспортного засобу у разі несправності гальмівної системи, рульового керування, зчіпного пристрою (якщо ТЗ знаходиться у складі автопоїзда), при відсутніх чи вимкнених фарах та задніх габаритних вогнях у темну пору доби або за умов поганої видимості, а також при неввімкненому склоочиснику під час дощу чи снігопаду.

Якщо не працюють лампочки та склоочисники — то це ще півбіди. Але якщо не працюють руль чи гальма, то є тільки один вихід — проводити евакуацію закритих автомобілів. А спеціальну службу потрібно викликати самостійно.

Call Now ButtonВИКЛИК