Як, чому і коли варто викликати евакуатор на дорогах Львівщини

Евакуатор – надійний помічник на дорогах. Завдяки йому власники авто, що зіткнулися з нестандартними проблемами, можуть швидко доставити транспортний засіб на СТО. Універсальна техніка легко справляється з витягуванням машин з ярів, водойм, кюветів. Щоб скористатися якісними послугами, потрібно врахувати кілька моментів.

Де знайти евакуатор і як замовити

У Львові працює декілька спеціалізованих компаній і приватних осіб, готових в стислі строки виконати подачу техніки на місце аварії або поломки. Вибираючи виконавця, потрібно звертати увагу на тривалість присутності на ринку, графік роботи, кількість і місце розташування автопарків, вартість послуг.

Бажано зберегти контакти цілодобових сервісів. Вони повинні обслуговувати не тільки Львів, а й передмістя. Це дозволить розраховувати на оперативну допомогу в будь-яких обставинах.

Замовлення техніки виконується за дзвінком. Менеджеру, який приймає заявку, необхідно повідомити точне місце знаходження машини, характер пошкоджень або тип поломки, марку і модель автомобіля, його колір, номерний знак та інші відомості, що дозволяють швидко ідентифікувати постраждале ТС і підібрати найбільш підходящий варіант евакуатора.

Коли викликати і як вибрати

Існує кілька ситуацій, коли обійтися без евакуатора неможливо – це:

  • ушкодження ходової системи, колісної бази, вікон та інших вузлів і деталей, що не дозволяють безпечно експлуатувати авто;
  • вихід з ладу гальмівної частини;
  • невідомі поломки, що призвели до непрацездатності двигуна;
  • виліт з дороги, що включає в себе перевертання машини;
  • утоплення в водоймі;
  • перегонка нового транспортного засобу;
  • перевезення непридатних до експлуатації автомобілів в сховище або на переробку.

Вибрати відповідний евакуатор у Львові допоможе диспетчер. Зазвичай при наявності сильних пошкоджень рекомендується маніпулятор. Ця модель незамінна при перевезенні спортивних машин, ретро-авто. ЇЇ плюс полягає в дбайливому навантаженні. В інших ситуаціях можна зупинити вибір на евакуаторі зі зсувною, ламаною платформою і тяговими вузлами. Великовантажні машини перевозяться технікою з частковим навантаженням. На платформі розміщується тільки одна колісна вісь.

Call Now ButtonВИКЛИК